תוכנית העשרה והרחבה

פעילויות שבוע החלל הישראלי תשע"ט – 2019

בשנת הלימודים תשע"ט יתקיים שבוע החלל הישראלי בימים ראשון עד שישי בין התאריכים, כ"א בשבט – כ"ו בשבט תשע"ט,  27 בינואר –1 בפברואר 2019.

שבוע החלל הישראלי מתקיים ביוזמת סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה. מטרתו של שבוע זה להגביר את הקשר וההזדהות של הקהל הרחב לתחום החלל ולהרחיב את העניין והסקרנות של צעירים בפעילות החלל בישראל.

במסגרת שבוע החלל הישראלי מתקיימים אירועים רבים עבור קהל יעד של אנשי חינוך ותלמידים. אירועים אלה הם פרי שיתוף פעולה בין המזכירות הפדגוגית – הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה, הפיקוח על הוראת הגאוגרפיה- אדם וסביבה, מנהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע, אגף טכנולוגיות מידע שבמשרד החינוך לבין סוכנות החלל הישראלית.

למידע נוסף הקליקו כאן

שבוע החלל העולמי  הוא מיזם חינוכי בינלאומי בחסות האו"ם. מטרת שבוע החלל היא העלאת המודעות לחקר החלל באמצעות קיום פעילויות רבות במועד קבוע מדי שנה, שייצרו התעניינות מצד הציבור והתקשורת. שבוע החלל העולמי מצוין מדי שנה בין ה-4 באוקטובר לבין ה-10 באוקטובר. שבוע החלל העולמי קיבל את חסות האו"ם לאחר ועידת החלל הגדולה שנערכה בשנת 1999 – UNISPACE III. החלטת העצרת הכללית של האומות המאוחדות קבעה את מועדי שבוע החלל, והחליטה כי משרד האו"ם לענייני החלל החיצון יפקח על הפעילויות ויפיק את הדו"חות השנתיים.

למידע נוסף הקליקו כאן

סוכנות החלל הישראלית – הקליקו כאן

שבוע החלל הישראלי – הקליקו כאן

כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות